Kwaliteitsregister Paramedici

DTL-proof

HCA-Kwaliteitstoets-2015-2017

Ervaren in behandelen van neurologische spraak-/taalstoornissenOns team

Onze allround logopediepraktijk bestaat uit gespecialiseerde, ervaren en enthousiaste logopedisten. Alle logopedisten zijn gespecialiseerd in kinderen met spraak- en taalontwikkelingsstoornissen. Daarnaast zijn we allen gespecialiseerd in twee- en meertaligheid.

Kwaliteit

kwaliteitsregisterAl onze logopedisten staan ingeschreven in het Kwaliteitsregister Paramedici. Daarnaast zijn wij lid van de Nederlandse Vereniging voor Logopedie en Foniatrie (NVLF). We hebben binnen ons team regelmatig inhoudelijk overleg en volgen jaarlijks beroepsinhoudelijke cursussen en symposia om onze kennis en kwaliteit als logopedist te vergroten. Daarnaast is iedere logopedist lid van een kwaliteitskring.


  De Logopedisten

Ingrid
Ingrid van den Bosch, logopedist en praktijkeigenaar

Specialisatie:
Hanen oudercursus, OMFT, Verbale ontwikkelingsdyspraxie

Email: ingrid@logo-ak.nl







Cynthia
Cynthia van der Spaa, logopedist en praktijkeigenaar

Specialisatie:
Fonologische stoornissen, Schisis

Docent Hogeschool Rotterdam Opleiding Logopedie, orthopedagoog en kwaliteitskringbegeleider.

Email: cynthia@logo-ak.nl




Wies
Wies van der Veen, logopedist en praktijkeigenaar

Specialisatie:
Zintuiglijke Informatieverwerking, eet- en drinkproblematiek, preverbale logopedie, Hanen oudercursus, OMFT

Email: wies@logo-ak.nl





Mariëlle
Mariëlle Nooijens, logopedist

Specialisatie: autisme

Email: mariëlle@logo-ak.nl








Nathalie
Nathalie van der Ploeg, logopedist

Specialisatie:
Stotteren/broddelen, Stemproblematiek, Metaphon


Email: nathalie@logo-ak.nl






Lianne
Lianne de Lange-Walters, logopedist

Specialisatie:
Preverbaal logopedist, Syndroom van Down, ADHD, Nederlands met gebaren, Metaphon

Email: lianne@logo-ak.nl






Sophie
Sophie Nuytinck, logopedist

Specialisatie:
Logopedie in het SBO

Email: sophie@logo-ak.nl







Elisabeth
Elisabeth van Dijke, logopedist

Specialisatie:
Logopedie in het SBO
Tevens ervaren in behandelen van neurologische spraak- en taalstoornissen

Email: elisabeth@logo-ak.nl







Lisette
Lisette Le Loux, logopedist

Specialisatie:
Logopedie in het SBO, lees- en spellingsproblemen

Email: lisette@logo-ak.nl







   Veerle
Veerle Schellen, logopedist

Specialisatie:
Logopedist in het SBO
Tevens ervaren in behandelen van neurologische spraak- en taalstoornissen

Email: veerle@logo-ak.nl







Iris
Iris Nabuurs, logopedist

Specialisatie:
Logopedist in het speciaal onderwijs (zmlk)

Email: inabuurs@logo-ak.nl







 
Inloggen

(c) Logopediepraktijk Afrikaanderwijk-Katendrecht - voor kinderen en volwassenen
Telefoon: 010-4231320 of 010-3072005 - Website: www.logo-ak.nl